Obsluha obráběcího centra / frézař

Náplň práce:

  • obsluha a seřizování obráběcího centra
  • průběžné a kontrolní měření výrobku
  • běžná provozní údržba stroje

Požadujeme:

  • znalost obrábění kovů
  • znalost práce s měřidly
  • znalost programování CNC - Heidenhain nebo obdobný
  • praxi v obsluze CNC stroje min. 1 rok
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • časovou flexibilitu - výhledově práce ve vícesměnném provozu
  • základní znalost obsluhy a seřizování CNC (popř. NC) strojů
  • trestní bezúhonnost

Co získáte:

  • práci na hlavní pracovní poměr se zkušební dobou 3 měsíce
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • základní mzdu od 20.000,- Kč ( dle praxe )
  • osobní ohodnocení a mimořádné prémie od 0 - 1.500,- Kč
  • příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky
  • dovolená 5 týdnů

Vhodné i pro čerstvě vyučené absolventy. Přijďte se podívat a zeptat na benefity a mzdové podmínky. Počkáme na ukončení Vaší výpovědní doby!!!

Plynař/montážník

  • montáž plynových regulátorů
  • seřizování a servis plynových regulátorů
  • externí servis a seřizování dle požadavků zákazníků

Požadujeme:

  • minimálně SOÚ Plynař, popř. Mechanik plynových zařízení
  • časovou flexibilitu – výhledově práce ve vícesměnném provozu
  • trestní bezúhonost

Co získáte:

  • základní mzdu od 18.000,- Kč ( dle praxe )

Kontaktní osoba: Miroslav Neděla (vedoucí výroby)
Tel.: 775 556 108
E-mail: nedela@gmrgas.cz